piątek, 24 marca 2023

Kontakt

allekonie
 
 

AlleKonie przegląda teraz 101 gości i 6 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


Projekty stajni dla dwóch koni

Gdy pragniemy hodować konie, to musimy zapewnić im godziwe lokum, wikt i opierunek. Bazą dla dość skromnej hodowli, zapewniającej dobrostan zwierzętom są stajnie przeznaczone dla dwóch koni. 

W ofercie biura projektowego znajdziemy 8 projektów tego typu. Każdy z nich prezentuje nieco inny wariant oraz wachlarz funkcji pomieszczeń. Dokładnie połowa z nich to garaże dla koni mechanicznych oraz stajnie dla koni domowych. 

 

Są wśród nich np. S15 z dwoma bramami wjazdowymi na samochody i garażem oddzieolonym od korytarza głównego stajenki murem, za którym przeznaczona jest część dla zwierząt. 

 

Inny przykładem projektu stajni jest S6 z bardziej rozbudowaną częścią inwentarską, wzbogaconą o praktyczną paszalnię, siodlarnię oraz toaletę. 

Podobne funkcje ma S5, tylko garaż pomieści jeden pojazd dwuśladowy i stanowi coś w rodzaju lustrzanego odbicia poprzednio omawianej stajni:

S3 bazuje na podobnych udogodnieniach, tyle że w miejsce garażu ma wiatę dla dwóch aut, część dla koni - podobnie jak w innych stajniach posiada paszalnię, siodlarnię i WC. 

S2 to typowy budynek gospodarczy, do którego dostawiono wiatę na wóz lub samochód. Wnętrze tego obiektu rozplanowano w myśl zasady ergonomii i dbałości o dobrostan koni. 

Ostatni z dziś prezentowanych budynków to właśnie stajnia S1, kwintesencja małego obiektu gospodarskiego, hodowlanego dla dwóch koni. Całości dopełniają zgrabne i funkcjonalne: siodlarnia, paszalnia oraz WC. Nad każdym z prezentowanych obiektów znajduje się stryszek, mogący służyć do magazynowania drobnych, lekkich przedmiotów.  

DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody