piątek, 24 marca 2023

Kontakt

allekonie
 
 

AlleKonie przegląda teraz 108 gości i 6 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


Stajnie dla koni - projekty z częścią mieszkalną

Szukasz projektu stajni? Dobrze trafiłeś polecamy unikalną ofertę budynków dla zwierząt wraz z częścią mieszkalną dla właścicieli i obsługi. Jak je wykorzystać? Może to być wspaniała opcja w ramach agroturystyki w bezpośredniej bliskości przyrody i koni, a także mieszkanie służbowe dla pracowników stajni.

Dwa w jednym - dom dla ludzi i zwierząt

Znajdziecie tu 10 projektów od 4 boksów do 37 z częścią mieszkalną parterową i poddaszem. Dzięki nowoczesnej technologii budowy, oddychającym ścianom budowa takiego przedsięwzięcia to strzał w dziesiątkę, dający 100% optymalne wykorzystanie działki, bez konieczności budowy dwóch obiektów wolnostojących. Dwa w jednym  polecamy projekty stajni z częścią mieszkalną 

 

Harmonia i bliskość przyrody

Wyobraź sobie poranek w pięknej mgle, przez które przebija się słońce. Kubek aromatycznej kawy, świeże pieczywo i śniadanie na tarasie. Krótka gospodarska wizyta w części stajennej i wymarzona przejażdżka konna już z samego rana. Czyż to nie czarująca chwila? Budowa stajni z częścią mieszkalną pozwoli Ci na zrealizowanie życiowych planów. Ukochane zwierzęta i Ty - razem. Komfortowe warunki dla Ciebie i dobrostan zwierząt na wyciągnięcie ręki? Tak z projektami stajni z częścią mieszkalną to wszystko jest możliwe. Zapraszamy Cię do realizacji Twoich marzeń w budynkach pracowni projektowej PRO ARTE, która dysponuje kluczem do Twojego szczęścia. 

DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody