piątek, 19 lipca 2019

Kontakt

allekonie
 

Ośrodki jeździeckie

 

AlleKonie przegląda teraz 104 gości i 8 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


Jedyny Polak powożący czwórkami na Igrzyskach Jeździeckich w Kentucky

Jedyny Polak powożący czwórkami na Igrzyskach Jeździeckich w Kentucky

 

Już niebawem po raz szósty w historii będziemy mogli obserwować zmagania zawodników na Igrzyskach Jeździeckich 2010 Alltech FEI World Equestrian Games (www.alltechfeigames.com), które tym razem odbędą się w Lexington w stanie Kentucky w USA. Mistrzostwa rozpoczną się 25 września i potrwają 16 dni.

 

WEG 2010 składa się z ośmiu dyscyplin konnych, jedną z najbardziej prestiżowych jest Powożenie Zaprzęgami Czterokonnymi, w którym jedynym polskim reprezentantem będzie doświadczony zespół zaprzęgowy Mazurek Horse Team (www.mazurekteam.pl) z powożącym Piotrem Mazurkiem. Należy on do najmłodszych zawodników w tej dyscyplinie na świecie, a dzięki ciężkiej pracy po dwóch sezonach startów zajmuje w światowym rankingu już 24 miejsce.

 

Każde zawody w dyscyplinie Powożenia Zaprzęgami Czterokonnymi wymagają od Mazurek Horse Team ogromnego przedsięwzięcia logistycznego, a tym razem – w drodze po medal zespół Piotra będzie musiał pokonać ocean.

Koszty związane z transportem lotniczym koni i morskim bryczek oraz pobytu całego zespołu na Igrzyskach to duży wydatek, z którym zespół Mazurka nie musiał się wcześniej zmagać.

mówi Tomasz Wieczorek z firmy Konceptika, wrocławskiej agencji Public Relations, zajmującej się pozyskaniem sponsorów dla Mazurek Horse Team -

World Equestrian Games to kilkusettysięczna publiczność, wśród której znajdą się osobistości z całego świata oraz kilkaset milionów telewidzów skupionych na zapierających dech w piersiach zmaganiach zawodników. To przecież idealne miejsce i czas, by wypromować swoje produkty i usługi! Sponsorzy Mazurek Horse Team będą mieli świetną okazję na rozreklamowanie swojej marki i pokazanie się wśród prestiżowych międzynarodowych klientów.

- dodaje Wieczorek.

 

World Equestrian Games to największa tego typu impreza na świecie, oglądalnością przewyższająca nawet tak popularne amerykańskie imprezy jak Super Bowl czy Mistrzostwa NBA. Na Jeździeckich Mistrzostwach Świata spodziewana jest 600-tysięczna publiczność, transmisja telewizyjna trafi do ponad 460 milionów telewidzów na całym świecie, a organizatorzy przewidują 167 mln dolarów zysków z całej imprezy. W Mistrzostwach udział wezmą reprezentacje ponad 60 krajów.

 

 

Informacje

 

Piotr Mazurek - powożący zespołu Mazurek Horse Team. Do jego osiągnięć należą: I miejsce w ujeżdżeniu na Międzynarodowych Zawodach w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi w Néewiller pres Lauterbourg we Francji (2010), I m-ce w ujeżdżeniu na Międzynarodowych Zawodach Zaprzęgowych w Kladruby w Czechach (2008), III miejsce na Międzynarodowych Zawodach Zaprzęgowych w Topolcianky w Czechach (2009), II miejsce w ujeżdżeniu i IV klasyfikacji generalnej na Mistrzostwach Węgier w Izsak (2009) oraz I miejsce w ujeżdżeniu, maratonie i ogólnie na Międzynarodowych Zawodach Zaprzęgowych w miejscowości Lipica na Słowenii. Brał też udział w Mistrzostwach Świata w Parach w Warce w 2007 i Mistrzostwach Świata Czwórek w Beesd w Holandii (2008).

 

Igrzyska Jeździeckie Alltech FEI World Equestrian Games – ponad dwutygodniowa impreza, która skupi uwagę setek milionów widzów z całego świata. Na czas Mistrzostw całe Lexington zamieni się w wioskę olimpijską, a firma Alltech buduje stajnie mogące pomieścić 1000 koni oraz specjalne, kryte ujeżdżalnie do obserwowania zmagań najlepszych jeźdźców z całego świata.


DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody