czwartek, 24 września 2020

Kontakt

allekonie
 

Ośrodki jeździeckie

 

AlleKonie przegląda teraz 101 gości i 7 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


Jak się dodaje ogłoszenia? Sprzedam/kupię konia

Skoro jesteś na allekonie.pl to z pewnością nie trafiłeś tu przypadkowo. Nie trzeba być jasnowidzem, wiemy, że interesują Cię konie na sprzedaż, sprzedaż koni lub może nadszedł czas, że powiedziałeś sobie "kupię konia". Być może trafiłeś tu w poszukiwaniu innego przedmiotu. Jedno jest pewne, wspólnym mianownikiem dla wszystkich poszukiwań po allekonie.pl jest hasło koń.

 

Po co i dla kogo jest allekonie.pl?

Odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Allekonie jest dla Was. Nasz serwis ogłoszeniowy branży końskiej pozwala na znalezienie lub dodanie bezpłatnych ogłoszeń do bazy we wszystkich z prezentowanych kategorii. Są to takie działy jak m.in. konie hodowlane, konie sportowe, stanówka, kuce, akcesoria dla konia, akcesoria dla jeźdźca i akcesoria do stajni.

 
Konta darmowe i konta lepiej widoczne

Publikacja ogłoszenia trwa 3 miesiące. Jest całkowicie darmowa. Jednak, by być lepiej widocznym, można skorzystać z trzech dostępnych opcji kont specjalnych. Dzięki nim nasze ogłoszenia będą wyróżnione. Są one odpłatne, np. cena kont premium, dzięki którym sprzedam konie lub dowolony inny przedmiot znacznie szybciej zaczynają się od 24 zł za miesiąc. Istnieje również możliwość wybrania innej formy promocji, w tym reklamy w postaci baneru na stronie głównej.


Logowanie na dwa sposoby

Po szybkiej rejestracji - login, hasło, powtórzenie hasła, e-mail możesz się logować w sposób tradycyjny. Drugim sposobem jest skorzystanie z aplikacji logowania przez Facebooka. Warunkiem jest posiadanie konta w tym serwisie. Wówczas nie musisz tworzyć nowego konta, hasła, a korzystasz z już istniejących danych, które podałeś przy rejestracji do Facebooka. Ta opcja nie wymaga zapamiętywania/zapisywania danych dostępowych do allekonie.pl, wystarczy, że pamiętasz dane do logowania z FB.


Zarządzanie ogłoszeniami
Po zalogowaniu możesz edytować swoje ogłoszenia, dodawać nowe oraz usuwać już istniejące (np. w sytuacji, gdy udało Ci się sprzedać przedmiot lub zwierzę oferowane w ogłoszeniu na allekonie.pl). Możesz również wykupić ogłoszenie premium oraz kontaktować się za pośrednictwem wewnętrznej skrzynki allekonie.pl z innymi użytkownikami strony.

DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody