niedziela, 20 czerwca 2021

Kontakt

allekonie
 

Ośrodki jeździeckie

 

AlleKonie przegląda teraz 102 gości i 9 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


Czyste podłoże w stajni

Monopur®CF to podłoga, która rozwiązuje liczne problemy związane z utrzymaniem konia zarówno w stajni jak i poza nią. Specjalnie z myślą o hodowcach koni i właścicielach stajni, stadnin wprowadzamy na polski rynek rewolucyjne rozwiązanie. Koniec z brudnymi stajniami, uciążliwym czyszczeniem i konserwacją  powierzchni.

Koniec z brudną stajnią


Po pierwsze - bezpieczeństwo. Podłoga jest elastyczna, antypoślizgowa, a przy tym niebywale wytrzymała. Stosowano ją z powodzeniem w zoologicznych wybiegach dla słoni w Belgii. Zwierzęta (zwłaszcza kopytne) nie ślizgają się na podłożu Monopur®CF, a jeśli z jakichkolwiek innych powodów zdarzyłoby się zwierzęciu przewrócić, to dzięki zastosowaniu tego systemu minimalizujemy ryzyko związane z kontuzją zwierzęcia. Podłoga ma właściwości amortyzujące i wyciszające.

 

Po drugie - łatwość czyszczenia. Wiemy, że w stajniach istotnym problemem są fekalia, które wnikają w beton degradując go. Pojawiają się odspojenia i nierówności, które trzeba naprawiać - co często jest zabiegiem trudnym i kosztownym ze względu na konieczność całkowitego usunięcia zdegradowanej powierzchni.  Oczywiście dochodzą do tego bakterie wnikające w podłoże oraz trudności w doczyszczeniu chłonnego podłoża stajni. Monopur®CF  jest produktem nienasiąkliwym - możliwe jest więc jego mycie przy pomocy myjek ciśnieniowych bez obawy uszkodzenia.

 MONOPUR C - arcana.pl

Po trzecie - izolacja termiczna. Ze względu na swoją grubość Monopur®CF  świetnie odcina termicznie zimny beton od stojącego zwierzęcia. Stwarza komfortowe warunki do hodowli i zapewnia dobre samopoczucie i zdrowie waszym zwierzętom.

Po czwarte - właściwości tłumiące dźwięki. Są to oczywiście zalety, które doceni zarówno właściciel stajni jak i  ewentualni sąsiedzi. Wytłumiona podłoga to także komfort dla płochliwego z natury zwierzęcia.

Po piąte - bezspoinowość. Dylatacje i wszelkie łączenia są siedliskiem bakterii i stanową najtrudniejsze miejsca do czyszczenia. Najłatwiej ulegają degradacji i wymagają napraw. Monopur®CF  jest systemem jednolitym.

Po szóste - zmiany w przypadku konieczności przebudowy miejsca, bez najmniejszych problemów rozszerzysz lub usuniesz systemowe bezspoinowe rozwiązanie Monopur®CF.
 
 
Utwardzenie:
- 12h - ruch pieszy
- 24 h - ruch zwierząt
- 36 h - pełna odporność chemiczna i termiczna

Zastosowania:
- stajnie
- pochyłe podejścia
- przyczepy transportowe

 

Pobierz - folder techniczny

 

Kontakt z wyłącznym dystrybutorem systemu
-----------------
Paweł Bilski
Kom: +48 662 075 300

 
Arcania - Jean-Luc Bondenat,
Ul. Podleśna 67B 
05-075 Warszawa,
NIP:526-22379-70
www.arcania.pl

DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody