piątek, 24 marca 2023

Kontakt

allekonie
 
 

AlleKonie przegląda teraz 108 gości i 6 zalogowanych użytkowników
 

Partnerzy

projekty garaży


BIG JUMP - wielka radość nad wodą

 

Zorganizuj BIG JUMP wraz ze swoim zwierzęciem!

 

Twój pies lub koń uwielbia wycieczki nad rzekę czy jezioro? Zabierz go na BIG JUMP! Klub Gaja zaprasza wszystkich miłośników zwierząt do włączenia się do akcji BIG JUMP, europejskiej inicjatywy na rzecz czystych rzek, tak potrzebnym ludziom i zwierzętom. W niedzielę 12. lipca o godzinie 15.00 wejdźcie do wody (rzeki, jeziora, morza czy dowolnego akwenu) wraz ze swoimi przyjaciółmi, także tymi czworonożnymi.

 

Jak zorganizować swój BIG JUMP czyli „wielkie wejście do wody”:

  • Dołącz do wydarzenia BIG JUMP na facebook.com/Klub.Gaja.

  • Wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl

  • Zaproś na wydarzenie rodzinę, przyjaciół, współpracowników, sąsiadów, zabierzcie ze sobą zwierzęta: psy czy konie.

  • 12 lipca 2015 o godz. 15.00 wejdziecie wspólnie do wody (wystarczy zanurzyć stopy lub dłonie), koniecznie zróbcie pamiątkowe zdjęcie. BIG JUMP można zorganizować wszędzie nad rzeką, stawem, jeziorem, morzem a nawet nad basenikiem w ogrodzie czy na balkonie.

  • Zdjęcia wraz z krótką relacją z Waszego BIG JUMP wyślij na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronach oraz funpage’u Klubu Gaja. Dwa najlepsze sprawozdania zostaną nagrodzone I-Podem shuffle 2GB, wyróżnieni otrzymają koszulki Klubu Gaja

  • Pamiętaj – bądź ostrożny nad wodą!

 

 

 

Wszystkie miejsca BIG JUMP zgłoszone do Klubu Gaja znajdą się na interaktywnej mapie Polski na portalu www.zaadoptujrzeke.pl . W zeszłym roku Polacy zorganizowali BIG JUMP w ponad 60 miejscach! W wydarzeniach wzięło udział 11 psów, 4 konie oraz….zaskroniec.

 

Tegoroczny BIG JUMP jest szczególnie ważny – w tym roku wchodzi w życie Ramowa Dyrektywa Wodna, której celem jest osiągnięcie dobrego stanu wszystkich wód do 2015 roku. W Polsce wydarzenie koordynowane jest przez Klub Gaja, w ramach programu Zaadoptuj rzekę przy współpracy z pomysłodawcą akcji European Rivers Network i w Partnerstwie Strategicznym z Fundacją PKO Banku Polskiego. Ponadto BIG JUMP 2015 odbywa się w ramach polskich obchodów 70. rocznicy ONZ. Program Zaadoptuj rzekę objęty jest patronatem Ministra Środowiska. Dzięki zaangażowaniu blisko 172 000 osób w latach 2005 – 2014 w ramach programu Zaadoptuj rzekę, opieką otoczono 688 rzek, strumieni, jezior, potoków i stawów a także Bałtyk w 1295 miejscach w Polsce.

 

Więcej informacji i relacji z poprzednich akcji BIG JUMP >>>

DODAJ OOGŁOSZENIE +


projekty stajni

Najbliższe imprezy

Google +

 

Reklama

ładne ogrody